Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
57 %
2.6kmh
0 %
Mar
25 °
Mër
31 °
Enj
31 °
Pre
31 °
Sht
30 °
E martë, 24 Maj, 2022

TAG

kaona

Kaloi me sukses operacionin e rëndë, vajza e Adriana Matoshit prek me fjalët e ndjera: Ku e gjen superfuqinë?

Adriana Matoshi kaloi sot me sukses ndërhyrjen e vështirë, pasi iu rikthye pas 9 vitesh tumori në tru. Personazhe të njohura dhe miq të...

Lajmet e fundit