Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
57 %
2.6kmh
0 %
Mar
25 °
Mër
31 °
Enj
31 °
Pre
31 °
Sht
30 °
E martë, 24 Maj, 2022

TAG

kaolojne naten

Mbuluar me batanije, studentët ‘heronj’ kalojnë natën para Kryeministrisë (FOTOT)

Një grup studentësh i kanë bërë rezistencë të ftohtit dhe kanë kaluar natën përpara Kryeministrisë.   Siç shihen nga fotot ata...

Lajmet e fundit