Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
37 %
1kmh
0 %
Mër
26 °
Enj
30 °
Pre
31 °
Sht
30 °
Die
24 °
E mërkurë, 25 Maj, 2022

TAG

kaoen

Grabitet gjatë natës Posta e Durrësit, policia kap autorët dhe sekuestron paratë e vjedhura

Grabitet gjatë natës Posta në lagjen numër 8 të qytetit të Durrësit. Dyshohet se autorët kanë hyrë me forcë në ambientet e postës. ...

Lajmet e fundit