Tirana
clear sky
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
87 %
1.5kmh
0 %
Pre
26 °
Sht
27 °
Die
28 °
Hën
26 °
Mar
29 °
E premte, 20 Maj, 2022

TAG

kanye

Kanye West është në gjendje të rëndë, prej ditësh ndodhet në spital

Reperi i famshëm amerikan Kanye West e ka kaluar fundjavën i shtruar në spital pas gjendjes tejet të rënduar nga dehidratimi dhe lodhja e...

Fansat s’dinë çfarë të mendojnë pasi Kanye West tregon se për kë do kishte votuar

Kanye West ka befasuar miliona fansa pas deklaratës së fundit gjatë një koncerti ku tha se nëse do të kishte votuar, vota e tij...

Lajmet e fundit