Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
65 %
1.5kmh
0 %
Enj
15 °
Pre
18 °
Sht
19 °
Die
16 °
Hën
17 °
E enjte, 30 Mars, 2023

TAG

kanye west

Kanye West ndryshon emrin, tani quhet zyrtarish Ye

Kanye West, reperi i famshëm amerikan ka vendosur të ndryshojë zyrtarisht emrin. Reperi kontravers ka njoftuar përmes një postimi në Twitter...

Kim Kardashian nuk jeton më me Kanye West, dhe është e lumtur vetëm

Ylli i shoëbizit amerikan, Kim Kardashian jeton prej disa muajsh vetëm. 36-vjeçarja ka shpërndarë në Instagram një foto intime të sajnë...

Zbulohet video e seksit me 18 vjeçaren që e bëri Kanye West të humbasë mendjen

Duket se problemet shëndetësore që këngëtari Kanye West pati gjatë muajit të kaluar kanë si shkak një video seksi të tijnë që ka rënë...

Kanye West është në gjendje të rëndë, prej ditësh ndodhet në spital

Reperi i famshëm amerikan Kanye West e ka kaluar fundjavën i shtruar në spital pas gjendjes tejet të rënduar nga dehidratimi dhe lodhja e...

Fansat s’dinë çfarë të mendojnë pasi Kanye West tregon se për kë do kishte votuar

Kanye West ka befasuar miliona fansa pas deklaratës së fundit gjatë një koncerti ku tha se nëse do të kishte votuar, vota e tij...

Lajmet e fundit