Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
82 %
2.1kmh
0 %
Sht
19 °
Die
19 °
Hën
13 °
Mar
12 °
Mër
5 °
E premte, 24 Mars, 2023

TAG

kanye west

Pjesë e garës për president i SHBA ishte dhe reperi Kanye West, ja sa vota i dhanë amerikanët

Shumë pak është folur dhe shkruar në media, por në garën presidenciale të SHBA-ve ishte edhe reperi i njohur Kanye West. ...

Zgjedhjet në SHBA, reperi Kanye West renditet i katërti në shtetin e Tennessee

Këngëtari i njohur amerikan, Kanye West, i habiti të gjithë kur hodhi kandidaturën e tij zyrtare për president të SHBA.  ...

Publikohet pa aprovim kënga e Dua Lipës me Kanye West, video bën xhiron e rrjetit

Një bashkëpunim i fshehtë mes këngëtares shqiptare Dua Lipa dhe Kanye West është publikuar pa autorizim në rrjetet sociale. Kënga titullohet...

Kim Kardashian e dëshpëruar, drejt divorcit me Kanye West? (FOTOT DUKE QARË NË MAKINË)

E pabesueshme! Cifti me i përfolur në showbizin amerikan është duke kaluar nje krizë momentale martesore. Ata u takuan përseri për...

‘Desh vrava vajzën time’, Kanye West shpërthen në lot gjatë fjalimit të tij

Kanye West gjatë fjalimit të tij të parë në Karolinën e Jugut ka treguar se ai dhe Kim Kardashian kanë dashur të abortonin vajzën...

Sherr gjatë karantinës, Kim Kardashian dhe Kanye West drejt divorcit?

Çifti i njohur Kim Kardashian dhe Kanye West janë bërë temë diskutimi nga mediat rozë, për shkak se disa persona të afërt të tyre...

Protesta në gjithë botën për afro-amerikanin, Kanye West bën gjestin e veçantë për vajzën e George Floyd

Këngëtari i njohur Kanye West ka bërë gjestin e veçantë për vajzën e George Floyd, Gianna Floyd. Sipas ‘cnn’ Kanye do...

E vetmuar në Malibu, Kim Kardashian nuk shpëton nga paparacët: Fotografohet me bikini minimaliste dhe shumë ‘hot’

Kim Kardashian ka shkuar në Malibu për të pushuar, por mesa duket as atje nuk i ka shpëtuar fotove të paparacëve. ...

Kayne West bëhet nostalgjik, blen shtëpinë e tij të fëmijërisë për 225 mijë dollarë

Kanye West është rikthyer edhe njëherë në kujtimet e tij të fëmijërisë, pasi këtë herë ka blerë shtëpinë ku kaloi vitet e bukura me...

Kanye West ‘injoron’ puthjet e Kim Kardashian para mijëra spektatorëve (VIDEO)

Kim Kardashian dhe Kanye West ishin të pranishëm në lojën e basketbollit të NBA All-Star. Në një video të publikuar në 'Twitter',...

Lajmet e fundit