Tirana
broken clouds
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
75 %
1.5kmh
75 %
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
12 °
Sht
9 °
E martë, 31 Janar, 2023

TAG

kanye west

Kanye West mërzitet nga paparacët, i merr telefonin një gruaja që po e filmonte dhe ia hedh në rrugë

Reperi Kanye West është bërë sërish viral, pas publikimit të një videoje që ka shkaktuar shumë zemërim. Reperi ishte rrugës për të parë fëmijët e...

Zhduket pa gjurmë reperi Kanye West, i humbur prej muajsh edhe bashkëpunëtori i tij

Reperi Kanye West ka humbur gjurmët prej disa ditësh, thotë ish-menaxheri i tij që kërkon ta padisë. Thomas St. John është duke kërkuar reperin prej...

Kanye West bën deklaratën “bombë” dhe publikon foton: E kapa KIM duke më tradhtuar me këtë lojtar

Kanye West ka bërë një deklaratë të fortë së fundmi, duke thënë se ish gruaja e tij, Kim Kardashian e ka tradhtuar me lojtarin...

“Jam nazist, Hitleri kishte vlera”, shokon me deklaratën Kanye West, Elon Musk e ndëshkon menjëherë

Reperi Kanye West ka lavdërur Adolf Hitlerin dhe tha se njerëzit nuk duhet të kritikojnë nazistët. Kjo deklaratë e West u bë gjatë një intervistë...

Kanye West nuk heq dorë nga politika, shpall kandidaturën për President

Kanye West tha se po planifikon një kandidim presidencial në 2024 dhe po ndihmohet nga Milo Yiannopoulos për këtë gjë. Ka qenë vetë reperi...

Deklaratat anti-semitike, Twitter rikthen llogarinë e reperit Kanye West pasi Elon Musk rimerr kontrollin

Reperi i njohur Kanye West, rimori kontrollin e llogarisë së Twitter pasi u pezullua si shkak i deklaratave anti-semtike që ai bëri në disa...

Adidas i jep fund partneritetit me Kanye West

Marka e njohur e veshjeve sportive “Adidas” i ka dhënë zyrtarisht fund bashkëpunimit me reperin e njohur amerikan, Kanye West. Kjo ndarja ka ardhur pas...

“Mos luani me mua dhe me ata që janë kundër agjendës tuaj”, Kanye West kritikon hebrenjtë, Facebook dhe Twitter i fshijnë postimet

Këngëtari i njohur amerikan Kanye West vijon të shkaktojë polemika, pak ditë pas eventit të modës ku u shfaq i veshur me një bluzë...

Nënë e katër fëmijëve, Kim Kardashian tërbon plazhin në Miami me format që ekspozon

Kim Kardashian ka qenë sot në plazhin e Miamit dhe ka pozuar në bregdet me disa bikini të zeza tejet sensuale. Edhe pse është...

Irina Shayk pozon topless pas pemës së thatë, modelja shijon pushimet në një plazh “të shkretë” (FOTO)

Irina Shayk është duke shijuar pushimet bashkë më të dashurin e saj, Kanye West. Modelja 35-vjeçare ka postuar disa foto të nxehta nga plazhi,...

Lajmet e fundit