Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
31 %
4.1kmh
0 %
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
27 °
Die
27 °
Hën
26 °
E enjte, 19 Maj, 2022

TAG

Kanto Narkaj

EMRI/ Dhunoi ish-dhëndrin dhe kërcënoi se do e vrasë, arrestohet 67-vjeçari në Lezhë, në banesë i gjejnë mitraloz, kallashnikov dhe granatë

Policia e Lezhës ka parandaluar një ngjarje që mund të përfundonte me vrasje. Një 67-vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Lezhës, pasi ka...

Lajmet e fundit