Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
31 %
4.1kmh
0 %
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
27 °
Die
27 °
Hën
26 °
E enjte, 19 Maj, 2022

TAG

kantjere ndertimi

Me xhaketë dhe syze ‘fashion’, Rama e nis mëngjesin me album fotosh nga kantierë ndërtimi: Një jetë e re po lind për…

Kryeministri Edi Rama e ka nisur mëngjesin e kësaj të diele duke publikuar një album me disa foto të shkrepura nga kantierë ndërtimi. ...

Lajmet e fundit