Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
36 %
2.1kmh
0 %
Die
27 °
Hën
27 °
Mar
29 °
Mër
30 °
Enj
32 °
E diel, 22 Maj, 2022

TAG

kantjer

Rama publikon videon nga kantieri i ujit në Laç dhe ‘thumbon’ ziliqarët: Tani ata që fjalën e keqe e kanë në majë të gjuhës,...

Kryeministri Edi Rama, ka bërë me dije se kantieri i ujit në Laç, do të zëvendësohet tërësisht, ndërsa shton se ky është investimi i...

Lajmet e fundit