Tirana
clear sky
15.4 ° C
15.4 °
15.4 °
60 %
1.4kmh
5 %
Sht
27 °
Die
27 °
Hën
28 °
Mar
29 °
Mër
29 °
E shtunë, 21 Maj, 2022

TAG

kantieri i rruges

U gjet i vdekur dhe i mbuluar me dhe’ në kantierin e rrugës së Arbrit, identifikohet 45-vjeçari (EMRI-DETAJE)

Identifikohet 45-vjeçari i cili u gjet i vdekur sot në kantierin e rrugës së Arbrit në fshatin Shkallë të Njësisë Administrative Xibër në Bashkinë...

Lajmet e fundit