Tirana
clear sky
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
83 %
2.1kmh
0 %
Mar
20 °
Mër
31 °
Enj
31 °
Pre
31 °
Sht
30 °
E martë, 24 Maj, 2022

TAG

kantier ndertimi

Vodhi në një kantier ndërtimi, policia i shkon 28-vjeçarit në shtëpi për t’a arrestuar dhe aty gjen…

Një 28-vjeçar është arrestuar pasi u zbulua se vodhi në një kantier ndërtimi. Mirëpo gjatë kontrollit të policisë të riut nga Fieri iu gjet...

Vdes punëtori në Durrës, arrestohet tekniku i ndërtimit

Vdes punëtori në kantierin e ndërtimit në Durrës. M.M. 55 vjeç u rrëzua teksa ishte duke punuar nga kati i pestë i...

Lajmet e fundit