Tirana
clear sky
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
82 %
0.5kmh
0 %
Hën
26 °
Mar
29 °
Mër
31 °
Enj
32 °
Pre
26 °
E hënë, 23 Maj, 2022

TAG

kanosje me arme

Nga dhuna në familje te kanosja me armë, arrestohen disa persona në Tiranë

Policia e Tiranës ka arrestuar disa persona e ka proceduar disa të tjerë, pasi akuzohen për vepra të ndryshme penale. Në pranga ka rënë shtetasi...

Kanosi me ARMË 3 persona, arrestohet 39-vjeçari në TIRANË

Policia e Tiranës ka arrestuar një 39-vjeçar për  'Kanosje' e 'Prodhim dhe mbajtje pa leje e armëve dhe municionit luftarak'. Në...

Tmerrohet 22-vjeçari nga Tirana, denoncon në polici: Ç’më ndodhi në mes të rrugës

I tmerruar, një i ri nga Tirana ka denoncuar pranë komisariatit më të afërt në Tiranë ngjarjen e rëndë që i ka ndodhur në...

Kërcënoi me armën e shërbimit, pezullohet punonjësi i Gardës

Garda e Republikës ka pezulluar një punonjës të saj për shkak se dyshohet se ka kanosur me armën e shërbimit një shtetas, për motive...

Lajmet e fundit