Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
60 %
0.5kmh
0 %
Hën
26 °
Mar
27 °
Mër
27 °
Enj
26 °
Pre
25 °
E hënë, 16 Maj, 2022

TAG

Kanosi

Kanosi me sëpatë dy persona dhe u theu xhamin e makinës, vihet në pranga 32 vjeçari në Kuçovë

Një 32 vjeçar është arrestuar nga policia e Kuçovës, pasi akuzohet se kanosi me sëpatë dy persona, si dhe u kishte thyer xhamat e...

Kanosi dhe kërcënoi hallën, arrestohet 21-vjeçari

Një 21-vjeçar ka rënë në prangat e policisë në Fier, pasi ishte shpallur në kërkim. Burime nga policia bëjnë me dije...

Lajmet e fundit