Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
37 %
0.5kmh
0 %
Pre
26 °
Sht
27 °
Die
28 °
Hën
27 °
Mar
30 °
E premte, 20 Maj, 2022

TAG

kanosi drejtorin e urgjences

Kanosi e kërcënoi drejtorin e Urgjencës në Elbasan, nën hetim 36-vjeçari

Policia e Elbasanit ka vënë nën hetim një 36-vjeçar i cili kanosi dhe kërcënoi paraditen e sotme drejtorin e Urgjencës Spitalore. ...

Lajmet e fundit