Tirana
light rain
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
78 %
5.7kmh
75 %
Die
24 °
Hën
26 °
Mar
29 °
Mër
30 °
Enj
31 °
E diel, 29 Maj, 2022

TAG

kanosen

Vodhën me dhunë banesën, arrestohen tre persona në Durrës

Arrestohen në flagrancë tre persona, të cilët vodhën me dhunë një banesë në Durrës. Tre hajdutët e iniciale A.U., A.P. dhe...

Lajmet e fundit