Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
36 %
2.1kmh
0 %
Die
27 °
Hën
27 °
Mar
29 °
Mër
30 °
Enj
32 °
E diel, 22 Maj, 2022

TAG

Kanos vëllain dhe kunatën, shpallet në kërkim 67 vjeçari

Kanos vëllain dhe kunatën, shpallet në kërkim 67 vjeçari

Një 67 vjeçar është shpallur në kërkim nga policia pasi ditën e djeshme ka kanosur në banesën e tyre në Tiranë, vëllain dhe kunatën...

Lajmet e fundit