Tirana
clear sky
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
82 %
0.5kmh
0 %
Hën
26 °
Mar
29 °
Mër
31 °
Enj
32 °
Pre
26 °
E hënë, 23 Maj, 2022

TAG

kanjo

Video: Sherri me pistoleta dhe vrasja në lokalin në Durrës

Autori i ngjarjes, nuk foli para gjykatës duke u justifikuar se ishte i tronditur, ndërsa avokati e cilësoi ngjarjen aksidentale. Gjykata në fund...

Lajmet e fundit