Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
49 %
1kmh
0 %
Sht
27 °
Die
27 °
Hën
27 °
Mar
29 °
Mër
30 °
E shtunë, 21 Maj, 2022

TAG

kanioni

Humbën në kanionin e Gjipesë, dalin pamjet: Si u gjetën dy turistet gjermane (VIDEO)

Policia jep detaje për gjetjen e dy turisteve gjermane, të cilat kishin humbur rrugën në Kanionin e Gjipesë, Himarë. Blutë bëjnë...

HEC-i në Holtë, Balla: Faj kemi ne që nuk kërkuam transparencë

Në kanionn e Holtës ishin sot ministrja e Infrastrukturës Belinda Balluku, ministri i Mjedisit Blendi Klosi si dhe kreu i grupit socialist Taulant Balla....

Lajmet e fundit