Tirana
broken clouds
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
50 %
1.5kmh
75 %
Die
10 °
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
13 °
Enj
16 °
E diel, 27 Nëntor, 2022

TAG

kanioni i holtes

Ndërtimi i HEC-eve në Gramsh, denoncimi i Berishës: Po shkatërrohet Kanioni i Holtës

Ish kryeministri Sali Berisha ka denoncuar rastin ku bukuritë e Kanionit të Holtës në Gramsh po shkatërrohen nga kompanitë e ndërtimit. ...

Shpëtohet Kanioni i Holtës, RAMA: Nuk mund të preket bukuria e saj e magjishme, e mbajtëm fjalën (MESAZHI)

Kryeministri Rama mbrojti vendim e mosndërtimit të hidrocentralit në Kanionin e Holtës, i cili u dha si lajm nga Bashkia e Gramshit. ...

HEC-i në Kanionin e Holtes/ Merret vendimi për prishjen e digës

Ndërtimi i një HECI- pranë Kanionit të Holtes, i shpallur monument natyre, ishte një problem shqetësues i cili u ngrit disa muaj më parë...

Del FOTOJA, kush është 25-vjeçarja që u mbyt dje në kanionin e Holtës, do ikte të punonte në Gjermani

Del fotoja e 25-vjeçares që humbi jetën tragjikisht ditën e djeshme në kanionin e Holtës. Desantila Sollaku është e reja që...

HEC-i në Holtë, Klosi përplaset me Malltezin në emision: Kanioni pa ujë për faj të Berishës

Ministri i Mjedisit, Blendi Klosi, nuk iu përgjigj pyetjes se kush e ka firmosur lejen për të ndërtuar HEC në kanionin e Holtës, por...

Debati për kanionin e Holtës, banorja falenderon Berishën, ministri Klosi ‘shkrihet gazi në studio’

Mbrëmjen e sotme në emisionin 'Open' të Eni Vasilit po trajtohet çështja e kanionit të Holtës, në të cilën është dhënë një leje nga...

Demalia përplaset me Boçin për HEC-et: PD-ja shkatërroi Valbonën, e futi në tuba si Lanën

Në mesin e debatit të hapur për ndërtimin e HEC-it të Holtës, analisti Ilir Demalia sheh të gjitha klasën politike në faj për shkatërrimin...

HEC-i në Kanionin e Holtës, Balluku jep LAJMIN e mirë për banorët

Ministrja e re e Infrastukturës dhe Energjisë, Belinda Balluku në një deklaratë i është përgjigjur kërkesës së banorëve të Gramshit dhe deputetëve të Partisë...

HEC-i në Kanionin e Holtës/ Banorët mirëpresin premtimin e Ballës, por kërkojnë kthimin në gjendjen e mëparshme të shtratit të lumit

Pas shqetësimit të banorëve të Gramshit, deputetët e Partisë Socialiste, të zonës së Elbasanit, kanë nisur një kërkesë ministres të sapoemëruar të Ministrisë së...


Lajmet e fundit