Tirana
few clouds
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
40 %
4.1kmh
20 %
Mar
21 °
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
22 °
E martë, 19 Tetor, 2021
spot_img

TAG

kanioni i gjipese

Ishin bllokuar në Kanionin e Gjipesë, VIDEO: FNSH-ja shpëton tre turistët në Himarë, njëri i plagosur dhe fashuar në trup

Tre turistë të huaj që ishin bllokuar në Kanionin e Gjipesë në Himarë, janë shpëtuar nga Policia. Të rinjtë, 15 vjeç, 18 vjeç dhe...

Turistët e huaj ngecin mes shkëmbinjve në kanionin e Gjipesë, pas sinjalit SOS Policia Kufitare u jep ndihmën urgjente, njëri dëmtohet në këmbë

Disa turistë të huaj kanë mbetur të bllokuar ditën e sotme në kanionin e Gjipesë, teksa po eksploronin në ujërat përmes shkëmbinjve. Policia Kufitare e...

U bllokuan gjatë natës, shpëtohen tre turistë në kanionin e Gjipesë

Shpëtohen tre turistë gjermanë të bllokuar në kanionin e Gjipesë në Himarë. Mësohet se dy vajza dhe një burrë ishin bllokuar...

Lajmet e fundit