Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
31 %
4.1kmh
0 %
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
27 °
Die
27 °
Hën
26 °
E enjte, 19 Maj, 2022

TAG

kanioni holtes

Ndërtimi i HEC-eve në Valbonë dhe Holtë, zv.kryeministri Braçe: Skandaloze, njekin çdo rrëke uji dhe bëjnë …

Zëvendës kryeministri Erion Braçe i ka quajtur skandaloz dy projektet për ndërtimin e hidrocentraleve në Valbonë dhe Holtë, projkete që shkatërrojnë resurset natyrore të...

Lajmet e fundit