Tirana
clear sky
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
82 %
0.5kmh
0 %
Hën
26 °
Mar
29 °
Mër
31 °
Enj
32 °
Pre
26 °
E hënë, 23 Maj, 2022

TAG

Kanionet e Osumit

SKRAPARI rebelohet me spotin e kompanisë së telefonisë: Ndaloni transmetimin, nuk njihni gjeografinë, kanionet tona ia keni atashuar Beratit (REAGIMI I FORTË)

Kryebashkiaku i Skraparit Adriatik Mema, kërkon nga kompania telefonike "One Telecommunications" që të ndalojë transmetimin e një spoti publicitar të realizuar në kanionet e...

Pas disa javësh në karantinë, Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku për rafting në kanionet e Osumit

Këngëtarja e njohur Xhensila Myrtezaj dhe aktori i humorit Bes Kallaku janë një ndër çiftet më të dashura për publikun shqiptar. ...

Moment emocionues, propozimi i veçantë për martesë në Kanionet e Osumit (VIDEO)

Një ndër propozimet më të veçanta për martesë është realizuar në Kanionet e Osumit në Skrapar. Grupi Albania Rafting Group ka...

Aktivistja i “përvishet” Ramës për HEC-in: Boll me demagogji, mjaft bëre si Liza në botën e çudirave

Edi Rama, boll me demagogji, smund te besh si shoqeri civile sepse je aty per te ruajtur dhe administruar shtetin. Ke 5 vjet....

Ndërtimi i HEC-eve në Osum, Klosi: Nuk ka asnjë shans të ndërtohen në atë pikë

Ministri i Turizmit dhe Mjedisit, Blendi Klosi ka deklaruar të enjten se ka një deforimim të koordinatave për ndërtimin e HEC-eve në Kanionet e...

HEC-et në Osum, shpërthen deputeti i PS: Po ua them shkoqur, nuk luftuam 8 vite për të miratuar ato që denoncuam

Deputeti i Partisë Socialiste, Erion Braçe përmes një statusi në rrjetet sociale kritikon vendimin e qeverisë që i hap rrugë ndërtimit të dy hodrocentraleve...

Skandali/ Nis shkatërrimi i Kanioneve të Osumit, tre HEC-e do të ndërtohen mbi të…

Çfarë po ndodh me monumentet e natyrës në vendin tonë. Pas Valbonës dhe Vjosës, një tjetër skandal po ndodh në një ndër zonat më...

SKANDAL / Qeveria miraton “në heshtje” dy HEC-e mbi KANIONET E OSUMIT

Një koncesion i mbajtur i fshehtë për disa vjet kërcënon të shkatërrojë një nga atraksionet më të bukura turistike të Shqipërisë, Kanionet e Osumit....

Lajmet e fundit