Tirana
clear sky
15.4 ° C
15.4 °
15.4 °
60 %
1.4kmh
5 %
Sht
27 °
Die
27 °
Hën
28 °
Mar
29 °
Mër
29 °
E shtunë, 21 Maj, 2022

TAG

KANIONET E ERZENIT

U bllokua në kanionet e Erzenit, i plagosuri nxirret me helikopter

5 persona kanë mbetur të bllokuar në Kanionet e Erzenit gjatë ditës së sotme. Ngjarja ka ndodhur poshtë shpellës së Pëllumbasit,...

Harrojini Osumin dhe Vjosën, kanionet më të bukura në Shqipëri janë 25 km larg nga Tirana (VIDEO)

Shqipëria është e pasur me një rrjet të pasur hidrografik, me lumenj që burojnë në malet në lindje të vendit për t’u derdhur në...

Lajmet e fundit