Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
49 %
0.5kmh
0 %
Mër
21 °
Enj
31 °
Pre
32 °
Sht
30 °
Die
29 °
E mërkurë, 25 Maj, 2022

TAG

kanioneet e Osumit

I veshur me bluzën e Celtic, Meta kalon fundjavën në kanionet e Osumit

Presidenti Ilir Meta këtë fundjavë ka vendosur ta kalojë larg politikës, dhe afër natyrës. Meta ka publikuar një video ku na tregon se këtë të...

Lajmet e fundit