Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
57 %
3.6kmh
0 %
Mar
23 °
Mër
26 °
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
26 °
E martë, 17 Maj, 2022

TAG

kanina

Karaburuni dhe Kanina “nën pushtetin” e flakëve, digjet një sipërfaqe e madhe me bimësi (VIDEO)

Karaburuni dhe Kanina janë përfshirë nga zjarri mbrëmjen e sotme. Flakët kanë përfshirë një sipërfaqe të konsiderueshme me bimësi dhe shkurre. Forcat zjarrfikëse kanë...

Digjen kullotat e bagëtive në Kaninë të Vlorës

Pak më parë raportohet se në Vlorë, konkretisht në fshatin e Kaninës janë përfshirë nga flakët disa kullota bagëtish. Ndërkohë mësohet...

Lajmet e fundit