Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
49 %
0.5kmh
0 %
Mër
21 °
Enj
31 °
Pre
32 °
Sht
30 °
Die
29 °
E mërkurë, 25 Maj, 2022

TAG

kanibalizem

BARBARE/ Vrau dhe hëngri 3 persona, arrestohet ‘monstra’ (VIDEO)

Një 51-vjeçar u arrestua nga policia ruse pasi u zbulua se ka kryer kanibalizëm. Monstra, emri i të cilit ende nuk...

Konflikti në Kongo, OKB: Po kryhen barbarizma, përdhunime masive dhe kanibalizëm

Krime lufte dhe krime të rënda ndaj njerëzimit po kryhen në Kongo, sipas një raporti të OKB. Dëshmi nga rajoni Kasai,...

Lajmet e fundit