Tirana
clear sky
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
82 %
0.5kmh
0 %
Hën
26 °
Mar
29 °
Mër
31 °
Enj
32 °
Pre
26 °
E hënë, 23 Maj, 2022

TAG

kanibal

Kanibali arratiset nga spitali psikiatrik dhe sulmon një grua

Një kanibal është arratisur nga një spital psikiatrik në Toulouse të Francës. Mediat vendase bëjnë me dije se kanibali arriti të arratisej duke përfituar nga...

Bariu i dhunuar nga Jorgo Zani tregon detajet tmerruese: Vriste dhe hante këlyshët e qenve në mal

Një bari i zonës në fshatin Palasë ku ndodhi ngjarja tronditëse ditën e sotme, ka rrëfyer detaje tmerruese të autorit Jorgo Zani me probleme...

Lajmet e fundit