Tirana
overcast clouds
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
71 %
5.7kmh
90 %
Hën
12 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
14 °
Pre
10 °
E hënë, 6 Dhjetor, 2021
spot_img

TAG

kangjellat e ballkonit

Vdekja e 28 vjeçarit te “Rogner”, përfaqësuesit e hotelit: Nuk dimë çfarë e shkaktoi

Një ngajarje e rëndë ndodhi disa ditë më parë në Tiranë, ku 28 vjeçari Ajdin Mustafa ra nga ballkoni i "Hotel Rogner" dhe humbi...

Lajmet e fundit