Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
53 %
0.5kmh
0 %
Die
27 °
Hën
27 °
Mar
29 °
Mër
30 °
Enj
32 °
E diel, 22 Maj, 2022

TAG

Kangaroo Point në Brisbane

Udhëtoi për të parë perëndimin e diellit në ditëlindjen e 33-të, e reja bie nga shkëmbi dhe humb jetën (FOTO)

Një 33-vjeçare ka humbur jetën tragjikisht, teksa ka rënë 25 metra poshtë nga maja e një shkëmbi në Australi. Fernanda Morella po festonte ditëlindjen e...

Lajmet e fundit