Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
49 %
0.5kmh
0 %
Mër
21 °
Enj
31 °
Pre
32 °
Sht
30 °
Die
29 °
E mërkurë, 25 Maj, 2022

TAG

kane

E zbulon për herë të parë në Kanë, Ermal Mamaqi tregon sa PARA ka fituar nga ‘2 gisht mjaltë’

Filmi ‘2 gisht mjaltë’ tashmë ka kaluar jashtë kufijve të Shqipërisë, ndërsa suksesi më i fundit ishte pjesëmarrja në festivalin e Kanës. ...

Albana Osmani i bashkohet trendit, shkon me taka në plazhin e Kanës (FOTO-VIDEO)

      View this post on Instagram     Waking up in a sea waves party !...

Ermali dhe Elvana prezantojnë ‘Dy gisht mjaltë’ në Kanë, aktori ‘lë nam’, për pak rrëzohet në tapetin e kuq (VIDEO)

Filmi 'Dy gisht mjaltë' me protagonistë kryesorë Ermal Mamaqin dhe Elvana Gjatën është pritur mjaft mirë nga publiku shqiptar. Mirëpo,...

Lajmet e fundit