Tirana
light rain
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
78 %
5.7kmh
75 %
Die
24 °
Hën
26 °
Mar
29 °
Mër
30 °
Enj
31 °
E diel, 29 Maj, 2022

TAG

kandili i detit

Jeni në plazh dhe ju djeg kandili i detit? Ja cilat janë zgjidhjet më të shpejta

Ditët e pusshimit në plazh shoqërohen dhe me “probleme” të vogla, siç janë kandilët e detit. Nëse të kanë djegur e di se për...

Lajmet e fundit