Tirana
clear sky
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
87 %
1.5kmh
0 %
Pre
26 °
Sht
27 °
Die
28 °
Hën
26 °
Mar
29 °
E premte, 20 Maj, 2022

TAG

kandidim

“Jam i vendosur të fuqizoj PD”, Agron Shehaj jep numrin e telefonit: Nëse do të bashkohesh në këtë përpjekje, më shkruaj këtu

Deputeti i ardhshëm i Kuvendit të Shqipërisë, i dalë nga zgjedhjet e 25 prillit në listat e PD në qarkun e Tiranës, Agron Shehaj...

PËRGJIMI me Avdylajn/ ‘S’më pyete pse nuk u rikandidova’, Ardian Kokomani ‘leksion’ live gazetares: Përgjigjen e kuptoni…

Kryetari aktual i bashkisë së Shijakut Ardian Kokomani doli sot nga prestigjozja BILD në përgjime me Astrit Avdylajn, të njohur si kreun e bandës...

Iu refuzua kandidimi për bashkinë e Himarës, Fredi Bejleri te Krimet e Rënda, merret në pyetje për masakrën e Peshkëpisë

Prokuroria e Krimeve të Rënda ka rihapur dosjen për masakrën e Peshkëpisë. I pari që është marrë në pyetje për këtë...

Konfirmon zyrtari i partisë: Isa Mustafa do të kandidojë përsëri për kreun e LDK-së

Kryetari aktual i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa, do të kandidojë përsëri për postin e kreut të kësaj force politike. ...

Tërhiqet nga kandidimi për Kushtetuesen, gjyqtari që nuk deklaroi 100 mln lekë para Vettingut nga ‘pakujdesia’

Ardian Dvorani tërhiqet nga kandidimi për Gjykatën Kushtetuese. Dvorani është aktualisht anëtar dhe kryetari i KED. Gjyqtari është shprehur se ka...

Dritan Prifti ndan lajmin e keq me të gjithë: Nuk mund të kandidoj pasi vuaj nga një sëmundje e rëndë

Ish-ministri i LSI-së dhe ish-deputeti, Dritan Prifti ka ndarë me të gjithë lajmin e keq, atë të moskandidimit në zgjedhjet e ardhshme pasi vuan...

Lajmet e fundit