Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
50 %
5.1kmh
0 %
Hën
9 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
10 °
E hënë, 30 Janar, 2023

TAG

kandidaturat per kryeprokuror

Arta Marku dorëzon dokumentet për KRYEPROKURORE, në garë edhe 3 të tjerë

Ka shkuar në 4 numri i kandidatëve për Prokuror të Përgjithshëm. Pas prokurorit të Krimeve të Rënda, Olsian Çela, avokatit Lulzim...

Kryeprokurori i ri, këta janë kandidatët që plotësojnë kriteret dhe vazhdojnë garën

Komisioni i Ligjeve në mbledhjen e organizuar ditën e sotme ka publikuar raportin e vlerësimit të kandidaturave që plotësojnë kriteret për kryeprokuror të ri...

Paralajmëron avokat Ngjela: Çfarë shqetëson palët? Kryeprokurori i ri do heqë…

Avokat Spartak Ngjela shprehet se kryeprokurori i ri i përkohshëm do largojë prokurorët e emëruar nga Adriatik Llalla, për të cilët thotë se janë...

Kryeprokurori i ri, Partia Demokratike merr një vendim të rëndësishëm

Është plotësuar sot lista zyrtare me shtatë kandidatë për kryeprokuror të përkohshëm, të cilët depozituan aplikimet në Kuvend. Ditën e nesërme në...

Del lista zyrtare e kandidatëve për Kryeprokuror, nesër seanca dëgjimore

Kuvendi i Shqipërisë ka publikuar listën zyrtare të kandidatëve për kryeprokuror të përkohshëm, pas depozitimit të shtatë aplikimeve. Ditën e nesërme...

Mbyllen aplikimet, këta janë 7 kandidatët për Kryeprokuror të përkohshëm

Kuvendi ka mbyllur sot në orën 18:00 aplikimet për postin e Prokurorit të Përgjithshmë të përkohshëm. Ndërsa numri i kandidatëve ka shkuar...

Lajmet e fundit