Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
31 %
4.1kmh
0 %
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
27 °
Die
27 °
Hën
26 °
E enjte, 19 Maj, 2022

TAG

kandidatja

Shefi i Krimeve “ngacmon” kandidaten për police: Kur do ma prezantosh ndonjë shoqe?

Denoncimi i radhës e ka çuar emisionin investigativ “Stop” në Lushnje. Një nënë e divorcuar dhe me një vajzë certifikohet për police burgu dhe...

Kandidatja e PS në Lushnjë takim me Armand Dukën në stadium, këto janë projektet që pritet të finalizohen në partneritet me FSHF-në

Kandidatja e Partisë Soocialiste për Bashkinë Lushnjë, Eriselda Sefa, ditën e sotme së bashku me Presidentin e FSHF-së Armand Duka kanë inspektuar punimet në...

Lejoi kandidaten për deputete të bënte fushatë brenda ambienteve mësimore, gjobitet drejtori i një shkolle në Kukës

Drejtori i shkollës së mesme “Shën Meri” në Kukës është gjobitur me 5 mijë lekë nga Komisioni Qendror i Zgjehdjeve, pasi akuzohet se ka...

Kush është deputetja e re që zëvendëson Mark Markun/ Si ndërroi 3 parti në 3 vite

Dorëheqja e Mark Markut nga lista e deputetëve të qarkut të Lezhës pritet të lërë një vend bosh në Kuvend në radhët e PD-së,...

Kandidatja për Bashkinë e Vlorës harron humbjen, publikon foto provokuese nga plazhi

Kandidatja për Bashkinë e Vlorës ka nisur pushimet në këto ditë të nxehta korriku, duke lënë pas humbjen e thellë në zgjedhjet e 30...

Protesta, humb ndjenjat kandidatja e PD-së për Sarandën

Një nga kandidatet e PD-së në listën e Sarandës ka humbur ndjenjat në protestë. Mësohet, se kandidatja e panjohur për...

Lajmet e fundit