Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
31 %
4.1kmh
0 %
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
27 °
Die
27 °
Hën
26 °
E enjte, 19 Maj, 2022

TAG

kandidatja per presidente e ke

Kandidatja për presidente e KE: Do mbështes hapjen e negociatave për Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut

Kandidatja për Presidente e Komisionit Europian, njëkohësisht ministre e Mbrojtjes së Gjermanisë, Ursula von der Leyen ka premtuar mbështetjen e saj për hapjen e...

Lajmet e fundit