Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
57 %
3.6kmh
0 %
Mar
23 °
Mër
26 °
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
26 °
E martë, 17 Maj, 2022

TAG

kandidati

“Kandidatët e Saliut, Ilirit dhe Lulit nuk i hyjnë në punë njeriu”, Balla në Lushnjë: Ka disa të zeza që nuk harrohen…

Drejtuesi Politik i Partisë Socialiste për Qarkun e Fierit Taulant Balla ka qënë i pranishëm në një takim me banorët e Njësisë Administrative Allkaj,...

PD me një kandidat në Durrës? Reagon Flamur Noka: Asnjë negociatë me Lulzim Bravën

Deputeti Flamur Noka, një prej anëtarëve të Komisionit të Rithemelimit, shprehet se nuk ka asnjë negociatë dhe asnjë bisedim me grupin e Lulzim Bashës...

“Qaj si k**vë, do të të fotografoj lakuriq”, kandidati për gjyqtar tenton të përdhunojë ish-të dashurën

“Stop” sjell sot rastin e një magjistrati, kandidat për gjyqtar, Elis Dine. Sipas informacioneve, Elisi është pranuar nga shkolla e Magjistraturës dhe KLGJ dhe...

Prokuroria i kthen përgjigje KQZ-së pas 6 muajsh: Kandidati i partisë së Astrit Patozit është arrestuar në Itali për drogë

Prokuroria e Përgjithshme i ka kthyer përgjigje KQZ-së për verifikimin e emrit të një prej kandidatëve për deputet, për zgjedhjet e 25 prillit. Bëhet...

Perla nga fushata, kandidati i LSI ka numrin më me fat në listë: 23 në Kinë ishte mashkulli ideal, gjaku qarkullon për 23 sekonda…

Kandidati i LSI-së në Tiranë, Lemi Muçaj beson se i ka rënë numri më me fat në listën e garuesve për deputetë në Tiranë. Ai...

Përfundon numërimi në Peqin, kandidati i vetëm i PS merr drejtimin e bashkisë

Ka përfunduar numërimi i votave për bashkinë e Peqinit. Edhe kjo bashki i është bashkuar listës së fitruesve socialistë. Kështu fitues...

Kandidati për kryeministër në Britani: Kam qenë përdorues i kokainës  

Kandidati për kryeministër në Britaninë e Madhe Michael Gove ka pranuar se 20 vjet më parë ka konsumuar kokainë, por tashmë është penduar që...

KANDIDON për të marrë bashkinë e Shijakut, socialisti del në PËRGJIME me Astrit Avdylajn: Merre të heqë gjobën, Gjushi është në Zvicër me Ramën…(VIDEO)

Gazeta gjermane Bild ka publikuar sot disa përgjime të Astrit Avdylajt, ku i përfshirë është edhe kryebashkiaku i Durrësit, Vangjush Dako. ...

Lajmet e fundit