Tirana
clear sky
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
82 %
0.5kmh
0 %
Hën
26 °
Mar
29 °
Mër
31 °
Enj
32 °
Pre
26 °
E hënë, 23 Maj, 2022

TAG

Kandidati per president

Blerim Reka arrin nënshkrimet, tashmë zyrtarisht kandidat për president i Maqedonisë së Veriut

Profesori Blerim Reka, ka  arritur të mbledhë nënshkrimet nga qytetarët për të garuar në zgjedhjet e ardhshme dhe tashmë është zyrtarisht kandidat për president...

Lajmet e fundit