Tirana
clear sky
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
82 %
0.5kmh
0 %
Hën
26 °
Mar
29 °
Mër
31 °
Enj
32 °
Pre
26 °
E hënë, 23 Maj, 2022

TAG

Kandidati i PS

Zyrtarizohet kandidati i PS për Hasin (Emri)

Partia Socialiste ka vendosur në momentin e fundit që të mos kandidojë në Has, kryetarin aktual Adem Lalën. PS ka vendosur...

Braçe: Veliaj duhet të jetë sërish kandidati i PS për Bashkinë e Tiranës

Pas Taulant Ballës, Elisa Spiropalit dhe Mimi Kodhelit, edhe zv/ kryeministri Erion Braçe përkrah një mandat të dytë të Veliajt në krye të bashkisë...

Lajmet e fundit