Tirana
clear sky
15.4 ° C
15.4 °
15.4 °
60 %
1.4kmh
5 %
Sht
27 °
Die
27 °
Hën
28 °
Mar
29 °
Mër
29 °
E shtunë, 21 Maj, 2022

TAG

kandidati i Dibres

Koalicioni Berisha-LSI, reagon PD dhe sulmon kandidatin e Dibrës: Simbol i korrupsionit , gruaja e tij prokurore mori në mbrojtje bandën e Ramës

Partia Demokratike ka reaguar pasi u bë publike koalicioni mes ish kryeministrit Sali Berisha dhe LSI, që do të garojnë në 6 mars në...

Lajmet e fundit