Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
77 %
2.1kmh
0 %
Die
27 °
Hën
27 °
Mar
29 °
Mër
29 °
Enj
25 °
E diel, 22 Maj, 2022

TAG

kandidati i berishes

Kandidati i Berishës i përgjigjet PD, Elton Bano: Kam pasur leje në Angli deri në vitin 2010, NUK jam dënuar kurrë! (Deklarata për fëmijën...

Elton Bano, kandidat i Sali Berishës për Bashkinë e Lushnjes i përgjigjet Partisë Demokratike, e cila sot depozitoi kërkesë për verifikimin e tij. Sipas...

PD kërkon verifikimin e kandidatit të Sali Berishës: Elton Bano i Lushnjes është dënuar në Angli për vjedhje (DOKUMENTI)

Partia Demokratike e drejtuar nga Lulzim Basha, kërkon nga Komisioni Qëndror i Zgjedhjeve që të nisë verifikimin e Elton Banos, kandidat i Sali Berishës...

E quajti “Sali kur*a”, justifikohet kandidati i Berishës: Videon e nxori Lul Brava dhe përgjuesi i tij! Unë isha në momente private

Hekuran Xhani, kandidati i Berishës për bashkinë e Rrogozhinës reagon për videon e publikuar dy ditë më parë në media, ku ai shfaqej me...

Saimir Korreshi reagon për fotot me kandidatin e Berishës: Janë të vitit 2021, jam angazhuar që nga dita e parë për fitoren e PD

Deputeti Saimir Korreshi reagon për fotot e publikuara sot nga newsbomb.al, ku ai shfaqej krah kandidatit të Sali Berishës në Lushnje, Elton Bano. Fotot...

FOTOT/ Deputeti Saimir Korreshi “braktis” Lulzim Bashën, bën fushatë në Lushnje me kandidatin e Sali Berishës?

Partia Demokratike do të marrë pjesë në zgjedhjet e 6 marsit me dy kandidatë për çdo bashki. Një përfaqëson PD e drejtuar nga Lulzim...

Lajmet e fundit