Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
49 %
0.5kmh
0 %
Mër
21 °
Enj
31 °
Pre
32 °
Sht
30 °
Die
29 °
E mërkurë, 25 Maj, 2022

TAG

kandidati i bashkes

Dy shpërthime të fuqishme tmerrojnë Shkodrën: Tritol objektit në pronësi të kandidatit të Bashës, hidhet në erë dhe një supermarket

Qytetarët e Shkodrës janë zgjuar të tmerruar në orët e para të mëngjesit të kësaj të shtune, si pasojë e dy shpërthimeve të fuqishme...

Lajmet e fundit