Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
37 %
0.5kmh
0 %
Pre
26 °
Sht
27 °
Die
28 °
Hën
27 °
Mar
30 °
E premte, 20 Maj, 2022

TAG

Kandidati Eduard Ndocaj

Në garë me Pjerin Ndreun, KQZ pranon kërkesën e Ndocajt: Të hapen kutitë në Lezhë

Pas ankimimit të ish deputetit Eduard Ndocaj për hapjen dhe rinumërimin e 11 kutive në Bashkinë e Lezhës, përfaqësuesit e PS në KQZ e...

Lajmet e fundit