Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
31 %
4.1kmh
0 %
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
27 °
Die
27 °
Hën
26 °
E enjte, 19 Maj, 2022

TAG

kandidati donald trump

Vladimir Putin lavdëron Donald Trump: Është një lider i vërtetë

Donald Trump ka fituar vëmendjen më të madhe të publikut dhe medias gjatë fushatës për kandidat për President i Shteteve të Bashkuara të Amerikës,...

Lajmet e fundit