Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
49 %
0.5kmh
0 %
Mër
21 °
Enj
31 °
Pre
32 °
Sht
30 °
Die
29 °
E mërkurë, 25 Maj, 2022

TAG

kandidatet per deputete perplasen

Kush janë deputetët e PS që Rama la jashtë listave (19 EMRAT)

Sot në orën 20:00 Partia Socialiste do të miratojë listën përfundimtarë të kandidatëve për deputëtë në zgjedhjet e 18 qershorit. Në listat e publikuara...

Plas sherri me grushte mes kandidatëve për deputetë “live” në emision (Video)

Dy kandidatë për deputetë janë përplasur fizikisht gjatë një debati televiziv në Gjeorgji.   Kandidatët nga Lëvizja Demokratike dhe Partia Industrialiste...

Lajmet e fundit