Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
49 %
0.5kmh
0 %
Mër
21 °
Enj
31 °
Pre
32 °
Sht
30 °
Die
29 °
E mërkurë, 25 Maj, 2022

TAG

kandidatet e klp klgj

Opozita voton kundër, nuk miratohet lista e kandidatëve për KLP dhe KLGj

Lista e kandidatëve jo magjistratë për Këshillin e Lartë të Prokurorisë dhe të Gjyqësorit, nuk ka marrë votat e mjaftueshme në parlament. ...

Lajmet e fundit