Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
57 %
2.6kmh
0 %
Mar
25 °
Mër
31 °
Enj
31 °
Pre
31 °
Sht
30 °
E martë, 24 Maj, 2022

TAG

kandidatet e bindjes demokratike

Zbulohen EMRAT: Kandidatët për kryetar Bashkie të Bindjes Demokratike nga Shkodra në Sarandë (LISTA)

Vetëm pak minuta pas mbylljes së afatit zyrtar të dorëzimit të listave për kandidatë kryetar Bashkie dhe këshilltarë në zgjedhjet vendore të 30 qershorit,...

Lajmet e fundit