Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
68 %
1.5kmh
0 %
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
29 °
Sht
30 °
Die
32 °
E mërkurë, 16 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

kandidate

Nesër fillon fushata e kandidatëve për kreun e PD-së, përcaktohen rregullat dhe udhëzimet

Duke filluar nga dita e nesërmë, 4 kandidatët që u votuan unanimisht nga Kryesia e Pd për të garuar në zgjedhjet e 13 qershorit...

Kryesia e PD miraton 4 kandidaturat për kryetar partie, skualifikohet Ibsen Elezi dhe 4 të tjerë

Kryesia e Partisë Demokratike ka miratuar 4 kandidatët që do të garojnë për kreun e ri të PD-së në zgjedhjet e 13 qershorit.Lulzim Basha,...

Zbulohen emrat e 4 kandidatëve të tjerë që i shtohen garës për kreun e PD-së, Kryesia po zhvillon mbledhje në selinë blu

Janë zbuluar emrat e 4 kandidatëve të tjerë që kanë plotësuar formularët për të garuar në zgjedhjet e 13 qershorit për kreun e Partisë...

Mblidhet Kryesia e PD në selinë blu, Basha nuk merr pjesë, shkon në 9 numri i kandidatëve për kryetarin e ri të PD-së

Kryesia e Partisë Demokratike ëhstë mbledhur në selinë blu, për të vendosur për kandidatët që do të garrojnë përballë Lulzim Bashës në 13 qershor...

KQZ mblidhet sot; miratohet tabela për rezultatin e votave në Kukës dhe për verifikimin e kandidatëve për deputet

Komosioni Qëndror i Zgjedhjeve do të mblidhet sot për të shqyrtuar disa projektraktate. Bëhet me dije se mbledhja do të zhvillohet sot rreth orës 11:30,...

Gazetarja “tremb” kandidatët e rinj të PS-së: Tani të gjithë të duan, por do e shikosh në 300 ditët e para; Ndërhyn Rama: Po...

Kryeministri Edi Rama mbrëmjen e sotme ka qenë i ftuar në emisionin “Opinion”, së bashku me 3 kandidatët e rinj për deputetë të Partisë...

Kandidate për deputete në Tiranë, Ori Nebijaj merr vendimin e papritur për punën në televizion

Moderatorja e njohur Ori Nebijaj, kandidon për deputete në listat e Partisë Demokratike. Ajo renditet e 18-ta në listën e Tiranës dhe këto kohë është...

Yuri Kim sulmon Tom Doshin: Nuk ka rëndësi nëse paguan faturën e spitalit për ju apo vjen në dasmën e vajzës tuaj, ai nuk...

Ambasadorja amerikane Yuri Kim ka folur për kandidatët që janë të përfshirë në listat e partive politike në Shqipëri për zgjedhjet e 25 prillit,...

Nuk do ta njihni, shihni ndryshimin drastik që ka bërë në ‘look’ Najada Çomo (FOTO)

Kandidatja për deputete e PS-së në listën e Tiranës, Najada Çomo na ka befasuar të gjithëve me ‘lukun’ e saj të ri. Mjekja e...

Rama mbledh online kandidatët për deputetë: Punoni për partinë, mos u përplasni për votat personale

Mbrëmjen e sotme kryeministri Edi Rama ka mbledhur online kandidatët për deputetë të Partisë Socialiste në të gjithë qarqet.Fokusi i bisedës ka qenë te...

Lajmet e fundit