Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
37 %
0.5kmh
0 %
Pre
26 °
Sht
27 °
Die
28 °
Hën
27 °
Mar
30 °
E premte, 20 Maj, 2022

TAG

Kandidate PS

“S*ks, para dhe vetëm qejf”, Arjola Demiri shpalos “programin elektoral”: Me mua në pushtet 100 mijë euro për çdo fëmijë

Aktorja e njohur, Arjola Demiri është një ndër kandidatet për deputete në zgjedhjet e 25 prillit krah Partisë Socialiste. E ftuar në Abc, aktorja ka...

Lajmet e fundit