Tirana
clear sky
15.4 ° C
15.4 °
15.4 °
60 %
1.4kmh
5 %
Sht
27 °
Die
27 °
Hën
28 °
Mar
29 °
Mër
29 °
E shtunë, 21 Maj, 2022

TAG

kandidate per presidente

Takimi me kryeministrin dhe zërat për kandidate si presidente, flet Lea Ypi: Kujtonin se unë po manipulohesha…(E PLOTË)

Akademikja Lea Ypi në një intervistë për “The Guardian” tha se ka marrë shumë komente nga shqiptarët me ofendime për librin e saj “Free”. Libri...

Merr fund odiseja e ‘humbjes’ së 37 vjeçares kandidate për president në Bjellorusi, pas arrestimit të të shoqit strehohet në Lituani (SITUATA POST ZGJEDHORE)

Ka marrë fund odiseja e “humbjes” së kandidates për zgjedhjet presidenciale në Bjellorusi, Svetlana Tikhanovskaya. Ministri I Jashtëm Lituanez Linas Linkevicius tha sot (e...

Lajmet e fundit

Gazeta Shqiptare

Dita

Standard

Fjala